წალკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს აპარატი გაცნობებთ, რომ მუნიციპალიტეტის ადმინისტრაციულ შენობაში ქ. წალკა არისტოტელეს ქ.N 22-ში, 2025 წლის 20 მარტს, 11:00 საათზე გაიმართება საკრებულოს ბიუროს მორიგი სხდომა შემდეგი დღის წესრიგით:
1. წალკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის, საფინანსო-საბიუჯეტო, სივრცით–ტერიტორიული დაგეგმარების და ინფრასტრუქტურის, ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხების, სოციალურ საკითხთა კომისიების, ასევე ფრაქცია „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველოს“ დასკვნები განკარგულების პროექტზე „წალკის მუნიციპალიტეტის 2024 წლის ბიუჯეტის შესრულების ანგარიშის დამტკიცების შესახებ“.
2. წალკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს საფინანსო-საბიუჯეტო და ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხების კომისიებისა და ფრაქცია „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველოს“ დასკვნები განკარგულების პროექტზე „მუნიციპალიტეტის უძრავი ქონების პირდაპირი განკარგვის წესით იჯარის ფორმით გადაცემაზე წალკის მუნიციპალიტეტის მერისთვის თანხმობის მიცემის შესახებ“.