საკრებულოს კომისიების სხდომები
წალკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს აპარატი გაცნობებთ, რომ მუნიციპალიტეტის ადმინისტრაციულ შენობაში ქ. წალკა არისტოტელეს ქ.N22ში, მ/წლის 22 ნოემბერს 10:00-საათზე საკრებულოში გაიმართება შემდეგი სხდომები: სივრცით ტერიტორიული დაგეგმარებისა და ნფრასტრუქტურის კომისი, სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისი, ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისი, სოციალურ საკითხთა კომისი და  საფინანსო-საბიუჯეტო კომისი  რომელზეც განხილული იქნება:
1. დადგენილების პროექტი „წალკის მუნიციპალიტეტის 2025 წლის ბიუჯეტის დამტკიცების შესახებ“;
2. განკარგულების პროექტი „წალკის მუნიციპალიტეტის 2025 წლის პრიორიტეტების დოკუმენტის დამტკიცების შესახებ“.
მუნიციპალიტეტში რეგისტრირებულ ამომრჩეველს,საზოგადოებრივ, პოლიტიკურ ორგანიზაციებს, იურიდიულ პირებს და მოქალაქეთა ჯგუფებს უფლება აქვთ ფრაქციის სხდომაზე განსახილველა დინიცირებულ აქტების პროექტებზე თავიანთი თავიანთი წინადადებები, შენიშვნები და შეფასებები არაუგვიანეს 22 ნოემბრისა მოგვაწოდონ საკრებულოს აპარატში (მისამართი: ქ. წალკა არისტოტელეს ქუჩა N22 მეორე სართული ან ელექტრონულ მისამართის საშუალებით tsalka.mun@gmail.com)
დაინტერესებულ პირებს შეუძლიათ კომისიების ფრაქციების სხდომებზე განსახილველად ინიცირებული აქტების პროექტებს გაეცნონ წალკის მუნიციპალიტეტის ვებ გვერდზე http://www.tsalka.gov.ge/