წალკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს ფრაქცია "ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო"-ს სხდომა
წალკისმუნიციპალიტეტის საკრებულოს აპარატი გაცნობებთ, რომ მუნიციპალიტეტის ადმინისტრაციულ შენობაში ქ. წალკა არისტოტელეს ქ. N22-ში, მ/წლის 22 ნოემბერს 09:00- საათზე საკრებულოში გაიმართება  ფრაქცია „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო “-ს  სხდომა;
სხდომაზე განხილული იქნება:
საკრებულოს წევრის ხაჩატურ მაზმანიანის განცხადება ფაქციაში  და საკრებულოს კომისიებში გაწევრიანების შესახებ;
ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილის არჩევა;
დადგენილების პროექტი „წალკის მუნიციპალიტეტის 2025 წლის ბიუჯეტის დამტკიცების შესახებ“;
განკარგულების პროექტი „წალკის მუნიციპალიტეტის 2025 წლის პრიორიტეტების დოკუმენტის დამტკიცების შესახებ“.
მუნიციპალიტეტში რეგისტრირებულ ამომრჩეველს,საზოგადოებრივ, პოლიტიკურ ორგანიზაციებს, იურიდიულ პირებს და მოქალაქეთა ჯგუფებს უფლება აქვთ ფრაქციის სხდომაზე განსახილველა დინიცირებულ აქტების პროექტებზე თავიანთი თავიანთი წინადადებებიშენიშვნები და შეფასებები არაუგვიანეს 22 ნოემბრისა მოგვაწოდონ საკრებულოს აპარატში (მისამართიწალკა არისტოტელეს ქუჩა N22 მეორე სართული ან ელექტრონულ მისამართის საშუალებით tsalka.mun@gmail.com)
დაინტერესებულ პირებს შეუძლიათ კომისიების ფრაქციების სხდომებზე განსახილველად ინიცირებული აქტების პროექტებს გაეცნონ წალკის მუნიციპალიტეტის ვებ გვერდზე http://www.tsalka.gov.ge/