წალკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს ფრაქციის და კომისიების ცნობა
წალკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს აპარატი გაცნობებთრომ მუნიციპალიტეტისადმინისტრაციულ შენობაში . წალკა არისტოტელეს . N22-ში, 2023 წლის 13  დეკემბერს საკრებულოში გაიმართება შემდეგი ფრაქციის და კომისიების სხდომები:
1. 10:00-საათზე  - ფრაქცია „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“;
2. 11:00-საათზე - საკრებულოს სივრცით–ტერიტორიული დაგეგმარების და ინფრასტრუქტურის კომისია;
3. 11:30- საათზე - საფინანსო-საბიუჯეტო კომისია.
სხდომაზე გახილული იქნება:
ა) განკარგულების პროექტი „საქართველოს სახელმწიფო ბიუჯეტით გათვალისწინებული საქართველოს რეგიონებში განსახორციელებელი პროექტების ფონდიდან დასაფინანსებელი წალკის მუნიციპალიტეტში განსახორციელებელი ინფრასტრუქტურული საპროექტო წინადადებების  მოწონების  შესახებ“
მუნიციპალიტეტში რეგისტრირებულ ამომრჩეველს, საზოგადოებრივ, პოლიტიკურ ორგანიზაციებს, იურიდიულ პირებს და მოქალაქეთა ჯგუფებს უფლება აქვთ კომისიების/ფრაქციების სხდომებზე განსახილველად ინიცირებული საკითხებზე თავიანთი მოსაზრებები, შენიშვნები და წინადადებები მოგვაწოდონ საკრებულოს აპარატში  ელექტრონულ მისამართის საშუალებით tsalka.mun@gmail.com