წალკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს მორიგი სხდომის ცნობა
წალკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს აპარატი გაცნობებთრომ მუნიციპალიტეტის ადმინისტრაციულ შენობაში . წალკა არისტოტელეს . N22-ში, 2023 წლის 31 ოქტომბერს 11:00 საათზე  გაიმართება  საკრებულოს მორიგი სხდომა შემდეგი დღის წესრიგით:
ა) დადგენილების პროექტი „საქართველოს კანონით „საქართველოს ადმინისტრაციულ სამართალდარღვევათა კოდექსი“, საქართველოს კანონით „ნარჩენების მართვის კოდექსი“ გათვალისწინებულ ცალკეულ სამართალდარღვევაზე საჯარიმო ქვითრის – ადმინისტრაციული სამართალდარღვევის ოქმის ფორმის, მისი შედგენის, გამოყენებისა და აღრიცხვა-ანგარიშგების წესის დამტკიცების შესახებ“ წალკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2023 წლის 31 ივლისის №15 დადგენილებაში ცვლილების შეტანის შესახებ“;
ბ) განკარგულების პროექტი „წალკის მუნიციპალიტეტის ბიუჯეტიდან  2023 წლის ოქტომბრის თვის საკრებულოს წევრების უფლებამოსილების განხორციელებასთან დაკავშირებული ხარჯების ანაზღაურების შესახებ“.
მუნიციპალიტეტში რეგისტრირებულ ამომრჩეველს, საზოგადოებრივ, პოლიტიკურ ორგანიზაციებს, იურიდიულ პირებს და მოქალაქეთა ჯგუფებს უფლება აქვთ საკრებულოს სხდომებზე განსახილველად ინიცირებული საკითხებზე თავიანთი მოსაზრებები, შენიშვნები და წინადადებები მოგვაწოდონ საკრებულოს აპარატში  ელექტრონულ მისამართის საშუალებით tsalka.mun@gmail.com