4 ივლისს , ზურაბ ჟვანიას სახელობის სახელმწიფო ადმინისტრირების სკოლის ორგანიზებით, წალკის მუნიციპალიტეტის მერიის საკონფერენციო დარბაზში გაიმართა სამუშაო შეხვედრა.
შეხვედრაზე განხილულ იყო ინფორმაცია: სკოლის სასწავლო პროგრამების, (საჯარო მმართველობა და ადმინისტრირება, სახელმწიფო ენის სწავლების პროგრამა, კომპიუტერული პროგრამების შემსწავლელი საბაზისო პროგრამა და ა.შ ) სკოლის საქმიანობისა და მიმდინარე სიახლეების შესახებ, სწავლების მიზანია საჯარო სექტორში მომუშავე და სხვა დაინტერესებულ პირთა პროფესიული განვითარება, კვალიფიკაციის ამაღლება როგორც თეორიული ცოდნის მიღება/გაღრმავების, ასევე, პრაქტიკული უნარების გაუმჯობესების გზით.
შეხვედრას ესწრებოდნენ ზურაბ ჟვანიას სახელობის სახელმწიფო ადმინისტრირების სკოლის წარმომადგენლები , წალკის მუნიციპალიტეტის მერი ილია საბაძე, საკრებულოს თავმჯდომარე ირაკლი გიგინეიშვილი, მერის მოადგილე ფეოხარ პარასკევოვი და ადგილობრივი თვითმართველობის წარმომადგენლები.